NOVINKY
Novinky naší realitní kanceláře
21.08.2017
Situace na realitním trhu v Brně a očekávaný vývoj
Situace na realitním trhu v Brně a očekávaný vývoj V souvislosti se včerejším vyjádřením pro ČT doplňuji a ......
04.01.2017
Platby za opravy v bytě
Chcete vědět, jaké opravy v bytě platí majitel a jaké nájemce? Vzhledem k tomu, že se na nás obracíte s dotazy ......
26.07.2016
Vyjádření pro ČT k prodeji kulturních památek
Račický zámek ze 13. století je na prodej. Najde se vhodný kupec? Jak to vypadá s prodejem kulturních památek v ...
RK Matras & Matras na Facebooku
MAKLÉŘ MĚSÍCE
Kdo z nás je nejúspěšnější?
Realitní makléř Tereza Klimešová (Kosová)
Tereza Klimešová (Kosová)
certifikovaná realitní makléřka se specializací na pronájem a prodej bytů a RD
ZPRAVODAJ
Aktuality ze světa realit a financí
26.6.2019
Drahé bydlení nutí mladé žít déle u rodičů
Drahé bydlení nutí mladé žít déle u rodičůZ nedávno zveřejněných demografických údajů Statistického úřadu EU (Eurostat) vyplývá znepokojující zjištění. ...
25.6.2019
Odmítá spoluuživatel opustit váš byt? Jednejte podle práva
Odmítá spoluuživatel opustit váš byt? Jednejte podle právaChystáte se prodat nebo pronajmout váš dům či byt, ale brání vám v tom osoba, která v něm s vámi bydlí a odmítá ...

ALEXANDRA MATRASOVÁ (KURKOVÁ)

realitní makléřka - momentálně na mateřské dovolené

telefon: +420 777 119 876
e-mail: alexandra.matrasova@rkmatras.cz

Nejlepší makléřka roku 2010 a 2011, druhý nejlepší makléř roku 2009. Mgr. Alexandra Kurková je excelentní makléřka, která má svoji práci velmi ráda a bere ji velmi vážně a profesionálně, přesto s lidským přístupem. Jako makléřka se specializuje na segment bydlení, je silně zaměřena na potřeby klientů, jak v oblasti prodeje, tak v oblasti koupě nemovitostí. Svým klientům dokáže vždy poradit a najít nejlepší řešení. Má prestižní reference od svých klientů.

Sama říká: "Svou práci mám ráda a práce s lidmi mě těší. Mám za sebou spoustu školení v oblasti realit a právního poradenství a i nadále se vzdělávám. Dokážu poskytnout kompletní informace a služby v oblasti bytů. V roce 2010 a 2011 jsem byla vyhodnocena jako nejlepší makléř společnosti Matras & Matras. Mým cílem je klientům poskytnout kompletní a rychlý servis v oblasti prodeje/koupě jejich nemovitosti ke spokojenosti všech zúčastněných stran, aby i po letech na mě a na naši společnost vzpomínali v dobrém a doporučovali nás dále.“

Reference:

Ráda bych se podělila o dobrý pocit ze spolupráce s realitní firmou RK MATRAS a hlavně bych ráda upozornila na vstřícný milý a obětavý přístup jejich realitní agentky Mgr. Alexandry Kurkové, s jejíž pomocí jsme byli schopni velmi rychle zrealizovat stěhování naší rodiny. Máme zkušenost jak s koupí tak prodejem prostřednictvím zmiňované firmy a vždy vše proběhlo ke spokojenosti všech a bezpečně bez rizika ztráty uložených peněz. Velmi dobře na mne působilo klidné, příjemné vystupování a schopnost najít a zrealizovat kompromisy obou účastnících se stran, odborný přístup a právní zajištění. Všem vřele doporučuji spolupráci s touto realitní agenturou a ještě jednou děkuji za pomoc při změně našeho bydliště. 

S pozdravem Mgr. A. Zachovalová

---

Vážená slečno Kurková, chci Vám poděkovat za vynikající spolupráci při prodeji bytu v Dalimilově ulici, zejména za nevšední ochotu a vstřícnost, kterou jste projevila při jednáních se mnou i s mou dcerou. Zřídka se setkávám s tak laskavým přístupem k zákazníkovi a velmi si toho vážím. Pokud budeme v budoucnu řešit problém s posledním bytem v Dalimilově ulici, určitě se na Vás obrátím. Ještě jednou děkuji.

S pozdravem Marcela Janečková, Uh. Brod

---


Se službami jsme byli velice spokojeni. Zvlášť oceňujeme ochotu paní A. Kurkové, která nám velmi pomohla při problémech s majitelkou bytu. Po roce od zprostředkování podnájmu nám vyšla maximálně vstříc, komunikovala s  majitelkou, ve svém volném čase, přišla osobně do bytu problém řešit. Vždy velmi milá a ochotná.

Pavla Bromová
 

---

Dobrý den paní Kurková, ještě jednou děkujeme za Váš výborný servis a přeji Vám v novém roce spoustu štěstí, zdraví a osobních i pracovních úspěchů.


Gabriela Kučerová.