Ing. Tomáš Matras
Ing. Tomáš Matras
T: +420 777 119 898

Ing. Tomáš Matras je vášnivý profesionál v oblasti obchodu s nemovitostmi, které se věnuje již od roku 1997. Svou kariéru započal studiem na BIBS a.s., kde se zaměřil na právo a management a dosáhl titulu BA (Hons) pod záštitou Nottingham Trent University. Později v roce 2011 dokončil studium realitního inženýrství na Ústavu soudního inženýrství při Vysokém učení technickém v Brně, což ho přivedlo k získání titulu Ing. Je rovněž certifikovaným makléřem ARK.

Jeho odbornost a znalosti v oblasti nemovitostí ho přivedly k řadě významných aktivit. Tomáš se specializuje na luxusní nemovitosti pro bydlení i podnikání, přičemž se zaměřuje na VIP klientelu. Vedle své role jako obchodník s nemovitostmi se věnuje také odhadům tržních cen nemovitostí a vede oddělení speciálních projektů. Zpracovává a posuzuje developerské projekty včetně marketingového plánu prodeje a aktivně se účastní přímého obchodu s nemovitostmi.

Jeho úsilí a odbornost byly oceněny v roce 2012, kdy se stal prvním certifikovaným expertem ve funkci realitního makléře Certifikačním orgánem Ústavu soudního inženýrství Vysokého učení technického v Brně. Tato událost zahájila certifikaci pro tento obor v Brně a získala uznání od Českého institutu pro akreditaci. Jeho přínos k rozvoji a profesionalizaci oboru nemovitostí je nepopiratelný, a to jak skrze svou praxi, tak i prostřednictvím aktivního podílu na rekvalifikačním vzdělávání. Včetně přednašení na VUT v Brně a vedení a koučování makléřu pro českou i slovenskou asosciaci realitních odborníků (ARK a NARKS). Několik let byl i ve vedení ARK ČR jako radní pro oblast vzdělávání.

Ing. Tomáš Matras je vstřícnou osobností, která spojuje špičkové odborné znalosti s vášní pro realitní obchod a praxi, a jeho přínos k rozvoji oboru nemovitostí je nezpochybnitelný.

 

 

Cesta úspěšných je interview, které vypovídá o jeho začátcích, komu je vděčen a jaké byly jeho začátky

http://www.realitycechy.cz/cesty-uspesnych/881-tomas-matras-matras-matras-reality-sro

 

 

Reference makléře

Tímto bychom chtěli poděkovat panu Tomáši Matrasovi za fantastickou spolupráci při koupi rodinného domu. Od první prohlídky, přes koordinaci se stávajícími majiteli, podpisy smluv, běhání po úřadech až po finální předání nemovitosti a přepis služeb - jeho služby byly naprosto profesionální. Velmi také oceňujeme jeho ochotu a vstřícnost, se kterou řeší veškeré dotazy a podněty. Rozhodně jeho služeb využijeme i v budoucnu.

Tereza & John Busby
Tereza Busby
Ráda bych touto formou vyjádřila maximální spokojenost se spoluprácí při zprostředkování prodeje nemovitosti s RK MATRAS&MATRAS. Velký dík patří především jednateli a zároveň makléři kanceláře panu Tomáši Matrasovi, jeho milé kolegyni paní Blance Macháčové, panu Mgr. Mimránkovi a celému příjemnému kolektivu spolupracovníků RK MATRAS&MATRAS v Brně.

Začátkem minulého roku jsem byla nucena pomoci svým příbuzným při prodeji nemovitosti v Brně. Oslovila jsem několik renomovaných větších brněnských RK a jednoznačně nejlepším dojmem na mě zapůsobila RK MATRAS&MATRAS. Dnes, téměř po roce usilovné spolupráce při prodeji RD vím, že to byla správná volba.

Profesionální přístup, vstřícnost, ochota, časová flexibilita, trpělivost při vysvětlování pro laika "nepochopitelných realitních kroků" a pocit naprosté důvěry - to jsou hlavní atributy při jednání s panem Tomášem Matrasem. Věčně usměvavý, klidný, vstřícný a dobře naladěný profesionál Vám od začátku do konce dává pocit jistoty, že na tu "anabázi" při prodeji RD nejste sami.

Ještě jednou velký dík za úspěšný prodej RD, za osobní přístup v celé věci a přeji mnoho podobně spokojených klientů.
Ing. Zora Koutná