Mgr. Michal Heger
Mgr. Michal Heger
T: +420 732 901 054

Znám velmi dobře celou oblast Moravskotřebovska, kde jsem se narodil a žiji. Působím však nejen v Moravské Třebové a okolí, ale svou působnost rozšiřuji i. Pracoval jsem v oblasti logistiky a komunikace s odběrateli v obchodní oblasti. Výrazně jsem se angažoval a angažuji ve světě sportu, kdy jsem vykonával i fotbalového rozhodčího. Proto si velmi cením fair play a to nejen ve sportu, ale i při každodenní komunikaci s klienty.

V posledních letech se aktivně věnuje i finančnímu sektrou, kde se stal profesionálem na pojištění, a to jak životní pojištění, tak neživotní pojištění (aut, nemovitostí, apod.). Jeho klienti mu důvěřují i v rámci investování svých finančních prostředků z prodeje nemovitostí, kde jsou úspěšně zhodnoceny.  Více informací najdete na: www.michalheger.cz

„Mám velmi dobrý pocit, když mohu někomu poradit nebo pomoci s nějakým problémem v oblasti realit a pojištění. Tyto dvě činnosti na sebe krásně navazují a to mě velmi baví.“

Reference makléře

Chtěl bych Vám poděkovat  za Váš přístup. Patříte mezi takřka mizivé procento realitních makléřů, kteří za něco stojí (a nemůžou za to mé osobní poněkud přísnější kritéria), což je smutné, ale taková už je realita v ČR. Ještě jednou Vám děkuji za Váš vstřícný a aktivní přístup ( kdyby se mě někdy někdo ptal na Vás či na realitku Matras) vyjádřím se jistě velmi kladně.
M. Jirásek
Děkuji za profesionální přístup při prodeji mého bytu v Pardubicích. Velká spokojenost se servisem od A do Z.
V. Kudyn
Chtěli bychom Vám poděkovat za poskytnuté služby ohledně koupi bytu v Mor. Třebové, který jste nám zprostředkoval. Byli jsme s Vámi nadmíru spokojeni.
H. Štolpová
Po rodičích jsme měli v Moravské Třebové starší rodinný domek. Hlavně z důvodu značné vzdálenosti od našeho bydliště jsme se rozhodli ho prodat. Provedli jsme vlastní „výběrové řízení“ a po vyloučení všech, kteří mají u smlouvy „rozhodčí doložku“ a následně těch, kteří mají nejrůznější „poplatky“, nebo placené služby bez vazby na uskutečnění prodeje jsme se dohodli na spolupráci s Vaším realitním makléřem panem Michalem Hegerem. Po skoro dvou letech se podařilo uskutečnit prodej.

V celém období byla spolupráce s panem Hegerem na výborné úrovni. Postupně jsme se mohli již spolehnout na ústní, telefonické, nebo e-mailové jednání, bez zbytečných písemných dohod a vždy bylo vše provedeno a projednáno přesně tak jak jsme se dohodli. Chování makléře bylo vždy velmi slušné, věcné a iniciativní. Průběžně nás informoval o aktuální situaci na aktuálním realitním trhu, a proto jsme mohli průběžně upravovat nabídkovou cenu tak, aby se blížila našemu očekávání a zároveň měla potenciál zájmu kupujícího. V celém průběhu naší spolupráce vždy zařídil v potřebném čase vše, co mohl ze svého postavení, nebo na základě zmocnění zajistit a vyřídit, aniž by přenášel cokoliv zbytečně na nás.

Chceme touto cestou poděkovat panu Hegerovi za jeho činnost a sdělit vám, že splnil naše představy o plně profesionálním realitním makléři. Toto hodnocení podáváme po zkušenostech z několika jinými realitními kancelářemi.
Ing. Božena Mlejnková