RK Matras & Matras na Facebooku
MAKLÉŘ MĚSÍCE
Kdo z nás je nejúspěšnější?
Realitní makléř Michal Heger
Michal Heger
vedoucí pobočky,certif. makléř. Prodej a pronájem nemov. pro oblast Mor. Třebová
ZPRAVODAJ
Aktuality ze světa realit a financí
Investice do nemovitostí nemusí znamenat jen koupi domu nebo pozemku
Investice do nemovitostí nemusí znamenat jen koupi domu nebo pozemkuodle statistik lidé nejčastěji v současné době investují do akcií, dluhopisů, nemovitostí a kryptoměn. Nemovitosti ...
Je možné zvýšit nájemné po stavebních úpravách?
Je možné zvýšit nájemné po stavebních úpravách?ronajímatel může dle občanského zákoníku zvýšit nájemné v jasně definovaných případech. Je to v případě, že ...

MICHAL HEGER

vedoucí pobočky,certif. makléř. Prodej a pronájem nemov. pro oblast Mor. Třebová

telefon: +420 732 901 054
e-mail: michal.heger@rkmatras.cz

Makléř měsíce makléř měsíce


Michal Heger zná velmi dobře celou oblast Moravskotřebovska, kde se narodil, ale působí i v oblasti Olomoucka. Pracoval v oblasti logistiky a komunikace s odběrateli v obchodní oblasti. Velmi výrazně se angažuje na sportovní scéně a to jak aktivně jako hráč fotbalu, tak i jako fotbalový rozhodčí. Velmi si cení fair play a to nejen ve sportu. Současně s tím se věnuje sportovnímu zpravodajství. V minulosti se věnoval kurzu práva a bezpečnosti osob. 

Sám ke své práci říká: „Mám velmi dobrý pocit, když mohu někomu poradit nebo pomoci s nějakým problémem v oblasti realit. A tento problém mu pomůžu úspěšně vyřešit včetně financování.“

 

Reference: 

Chtěl bych touto cestou poděkovat panu Bc. Hegerovi z kanceláře Matras & Matras v Moravské Třebové za jeho profesně čistě odvedenou práci. Během záležitosti, ve které působil jako zprostředkovatel, jsem nenašel žádný nedostatek v jeho krocích při řešení makléřských problémů, které se místy objevili ze stran účastníků.

Pokud mně paměť nemýlí, realitní kancelář Matras & Matras patří k největším na trhu, takže mi po osobní zkušenosti, nezbývá než věřit v její další růst a úspěšnost. 

Obojí, tedy firmu Matras & Matras i jejího makléře Bc. Hegera mohu jen doporučit svému okolí.   

S pozdravem J. Valík

----

Chtěl bych Vám poděkovat  za Váš přístup. Patříte mezi takřka mizivé procento realitních makléřu, kteří za něco stojí (a nemůžou za to mé osobní poněkud přísnější kritéria), což je smutné, ale taková už je realita v ČR. Ještě jednou Vám děkuji za Váš vstřícný a aktivní přístup ( kdyby se mě někdy někdo ptal na Vás či na realitku Matras) vyjádřím se jistě velmi kladně.

S pozdravem a přáním příjemného dne. M. Jirásek

----

Chtěl bych vyjádřit, prostřednictvím své velké poděkování vašemu makléři panu Michalu Hegerovi, vedoucímu pobočky RK Matras & Matras, reality s.r.o. v Moravské Třebové. Delší dobu jsem hledal vhodné nájemníky do svých bytů na náměstí v Mor. Třebové. Protože jsem kladl větší nároky na lidi, kteří měli o byt zájem, nedařilo se mi byty obsadit. Díky tomu jsem začal zkoušet nabízet byt přes různé RK, které ovšem nedokázaly mé požadavky naplnit. Když jsem zjistil, že je přímo v Moravské Třebové RK, oslovil jsem pana Hegera s nabídkou. Pak už vše šlo jak mávnutím kouzelného proutku: pan Heger mi vyšel ve všech ohledech vstříc, vysvětlil mi, jak mám nastavit optimální cenu nájmu, jak je to s trvalým bydlištěm nájemníků, zastupoval mě při prohlídkách a tím i zajistil prvotní kontakt s klienty a jako bonus se mu podařilo v krátkém čase zaplnit volné byty nájemníky, kteří naprosto vyhovují mým požadavkům. Chtěl bych tímto poděkovat p. Hegerovi za ochotu a vstřícnost při jednání, kterého si vážím a určitě budu vaše služby doporučovat i dál. Ještě jednou děkuji.

S pozdravem MVDr. Stanislav Skula

----

Po rodičích jsme měli v Moravské Třebové starší rodinný domek. Hlavně z důvodu značné vzdálenosti od našeho pobytu jsme se rozhodli ho prodat. Provedli jsme vlastní „výběrové řízení“ a po vyloučení všech, kteří mají u smlouvy „rozhodčí doložku“ a následně těch, kteří mají nejrůznější „poplatky“, nebo placené služby bez vazby na uskutečnění prodeje jsme se dohodli na spolupráci s  vaším realitním makléřem panem Michalem Hegerem. Po skoro dvou letech se podařilo uskutečnit prodej. V celém období byla spolupráce s panem Hegerem na výborné úrovni. Postupně jsme se mohli již spolehnout na ústní, telefonické, nebo e-mailové jednání, bez zbytečných písemných dohod a vždy bylo vše provedeno a projednáno přesně tak jak jsme se dohodli. Chování makléře bylo vždy velmi slušné, věcné a iniciativní. Průběžně nás informoval o aktuální situaci na aktuálním realitním trhu, a proto jsme mohli průběžně upravovat nabídkovou cenu tak, aby se blížila našemu očekávání a zároveň měla potenciál zájmu kupujícího. V celém průběhu naší spolupráce vždy zařídil v potřebném čase vše, co mohl ze svého postavení, nebo na základě zmocnění zajistit a vyřídit, aniž by přenášel cokoliv zbytečně na nás. Chceme touto cestou poděkovat panu Hegerovi za jeho činnost a sdělit vám, že splnil naše představy o plně profesionálním realitním makléři. Toto hodnocení podáváme po zkušenostech z několika jinými realitními kancelářemi.

Ing. Božena Mlejnková

----

Chtěla bych velice  pochválit práci Vašeho makléře pana Michala Hegera. Na začátku června se od mého známého dozvěděl, že prodáváme s přítelem byt. Kontaktoval mě a svým přístupem mne zaujal, a proto jsem se rozhodla využít služeb Vaší realitní kanceláře.Během týdne vypracoval nabídku mého bytu, na kterou prakticky okamžitě zareagoval následný kupující. Do měsíce byl byt prodán včetně vyřízení  všech smluv a věcí kolem tohoto prodeje.S jeho spoluprací jsem byla nadšená, jeho nasazení a profesionalita byla ukázková. Děkuji.

S pozdravem. Monika Hronová

----

Chtěli bychom Vám poděkovat za poskytnuté služby ohledně koupi bytu v Mor. Třebové, který jste nám zprostředkoval.Byli jsme s Vámi nadmíru spokojeni.

Štolpová H.