RK Matras & Matras na Facebooku
MAKLÉŘ MĚSÍCE
Kdo z nás je nejúspěšnější?
Realitní makléř Michal Heger
Michal Heger
vedoucí pobočky,certif. makléř. Prodej a pronájem nemov. pro oblast Mor. Třebová
ZPRAVODAJ
Aktuality ze světa realit a financí
Jak převzít byt po skončení nájmu od nájemníka
Jak převzít byt po skončení nájmu od nájemníkav případě dlouhodobějšího pronájmu bytu se jednou nájemník vystěhuje a pronajímatel musí byt zkontrolovat, sepsat ...
Co je dobré nepodcenit v domovním řádu
Co je dobré nepodcenit v domovním řáduomovní řád je považován za jeden ze základních dokumentů SVJ nebo bytového družstva. Avšak vytvoření – a ...

TEREZA KLIMEŠOVÁ (KOSOVÁ)

certifikovaná realitní makléřka se specializací na pronájem a prodej bytů a RD

telefon: +420 777 119 875
e-mail: tereza.klimesova@rkmatras.cz

 

Vystudovala jazykové gymnázium. Specializuje se na oblast bydlení, zejména na pronájmy a prodeje bytů včetně prodejů a pronájmu developerských projektů.

Práce realitní makléřky i práce s lidmi ji velmi baví. Sama má ke své práci  přístup velmi svědomitý a dále se vzdělává v oboru práva a nemovitostí.

Sama říká: „Tahle práce mě velmi baví a jsem ráda, když mohu pomoci klientům,  kteří to potřebují, vyhledávají naše služby a jsou s nimi spokojeni. V dnešní době je také málo příležitostí, dělat to, co nás opravdu baví. Jsem pyšná na to, že mohu pracovat právě pro tuto společnost a ve skvělém  pracovním týmu! Tímto bych ráda chtěla poděkovat panu Matrasovi, že mi dal  tu šanci a příležitost.“

Její kvality se potvrdily jak v roce 2011, ale také v roce 2012, kdy dosáhla druhého místa v souteži o nejlepšího makléře či lépe makléřku :) Nejlepším makléřem se stala v roce 2013 a druhým nejlepším makléřem v roce 2014.

 

Reference: 

Ráda bych touto cestou poděkovala realitní makléřce paní Klimešové za spolupráci při koupi bytu. Veškeré potřebné náležitosti spojené s převodem vlastnictví zařídila za mne. Její pozitivní přístup pomohl při složitostech vyplynutých během koupě.

Jako realitní makléřku ji mohu doporučit.

Zdeňka Vilčinská

---

Jsme moc rádi, že jsme využili Vašich služeb i realitní kanceláře. Už výběr bytu (velikost, lokalita,…) paní Klimešovou nás oba nadchnul. Služby RK byly k nezaplacení, protože netuším, zda bychom byli schopni pohlídat všechno tak, jak to udělala paní Klimešová, všechny doklady, podklady, podpisy,….

Moc díky, za nás určitě budeme RK Matras & Matras doporučovat (nikdy bychom si netroufli kupovat byt jen tak sami). Dále spolupráce s paní Klimešovou byla opravdu 100%. Vždy pomohla, poradila a vyřešila, co jen trochu šlo.

Mgr. Denisa KITTNEROVÁ

---

S realitní kanceláří Matras & Matras jsem začal spolupracovat v roce 2010, jmenovitě s paní Terezou Kosovou. Musím podotknout, že za celou dobu naší spolupráce jsem se vždy dočkal maximální vstřícnosti a naprosté profesionality. Ať už se jednalo o prodej či pronájem nemovitosti, byla ze strany RK vždy plná podpora a díky její participaci na jednotlivých případech se podařilo ušetřit spoustu času i prostředků. Služby, které tato RK nabízí, hodnotím velice pozitivně a mohu je pouze doporučit.

LH

---

Dobrý den,

ráda bych Vaší realitní kanceláři jmenovitě slečně T.Kosové poděkovala za předvedený výkon a profesionální přístup při pronájmu našich obchodních prostor na Minské 65.To co se nám nepodařilo za 3 měsíce slečna Kosová zvládla za pouhých 14 dní a vždy s úsměvem. Vysvětlila nám každou změnu tykající se smlouvy a všechno dotáhla do zdárného konce ke spokojenosti všech zainteresovaných stran.Přejeme slečně Kosové mnoho pracovních úspěchů.S takovou profesionálkou se Vaše realitní kancelář nemusí o svoji budoucnost a dobrou pověst obávat.

S pozdravem Iva Stańková

---

S celým průběhem koupě jsem byla naprosto spokojena, bylo mi vše srozumitelně a přehledně vysvětleno, a téměř všechny nezbytné záležitosti byly vyřízeny za mne. Rovněž oceňuji ochotu, vstřícnost a zcela bezproblémovou komunikaci, a to i ze strany paní majitelky. Spolupráci s Vámi mohu rozhodně komukoli doporučit :).

Hezký den, Irena Macků

---

Děkuji za profesionální, vstřícné, rychlé a velmi příjemné jednání s realitní pracovnicí Terezou Kosovou při prodeji mého bytu v Kuřimi. Na Vaši kancelář a výše uvedenou slečnu Kosovou se ráda s důvěrou znovu obrátím při prodeji další mé nemovitosti. 

Vaše klientka Ivana Kočková

---

Vřele doporučuji práci makléřky Terezy Kosové. S profesionálním přístupem pomohla naší čtyřčlenné rodině vytipovat vhodný byt k pronájmu, takže jsme byli ušetřeni cestování po Brně s dětmi. Její absolutní nadšení pro práci bylo znát i v rychlosti, s jakou jsme měli vyřízeny všechny formality. Velice si ceníme přístupu, zdvořilého jednání, příjemného vystupování, ochoty a kvalitního průběžného informování. Z bydlení jsme nadšení nejen my, ale hlavně naše děti a těší se, až si najdou nové kamarády. Ještě jednou velké poděkování s přáním stále tak spokojených klientů. Dáváme jedničkou s hvězdičkou.

Rodina Tihelkova

---

Cením si rychlého, profesionálního a velmi ochotného jednání. S realitní kanceláří Matras & Matras jsem byl bez výhrad spokojen a mohu ji doporučit.

S přáním hezkého dne, Ondřej Zábojník

---

Chtěl bych Vám poděkovat za ochotu a trpělivost, bylo mi radostí s Vámi spolupracovat, věřte mi, že nikdo z dalších realitních makléřů nebyl tak vstřícný, jako právě Vy. 

S pozdravem Tomáš Bžatek

---

S vaší spoluprací jsme byli a jsme velice spokojeni. Výborná komunikativnost, informovanost a celkový přístup k obchodnímu případu hodnotíme na výbornou s hvězdičkou Pokud Vaše realitní kancelář má více takových kolegů, tak musí jen vzkvétat. Mnoho úspěchů a zdarů Vám přejeme i u dalších případů.

S pozdravem Pavel Hanečka 

---

Dobry den pani Kosova, byli jsme maximalne spokojeni a zejmena ocenujeme Vas naprosto profesionalnim pristup, ktery zde take neni jeste uplne bezny. Manzelka ma stejny nazor.

S pozdravem, Dalibor Blazek

---

Překvapilo mě, že se snažíte pomoct. Setkala jsem se během "hledání" s realitkami, kterým bylo zatěžko oznámit, že byt již není k dispozici, když jsem čekala před smluvenou nemovitostí nebo že po "plácnutí si rukou" byla nabídka dána někomu jinému apod. No asi je každý jiný. Vidím, že pracujete profesionálně. Třeba někdy v budoucnu budu opět něco hledat. V tom případě se na Vás jistě obrátím. Cením si Vašeho zájmu. Děkuji Vám. 

S pozdravem Lída Vlachová