Tereza Klimešová (Kosová)
Tereza Klimešová (Kosová)
T: +420 777 119 875

 

Vystudovala jazykové gymnázium. Specializuje se na oblast bydlení, zejména na pronájmy a prodeje bytů včetně prodejů a pronájmu developerských projektů.

Práce realitní makléřky i práce s lidmi ji velmi baví. Sama má ke své práci  přístup velmi svědomitý a dále se vzdělává v oboru práva a nemovitostí.

Sama říká: „Tahle práce mě velmi baví a jsem ráda, když mohu pomoci klientům,  kteří to potřebují, vyhledávají naše služby a jsou s nimi spokojeni. V dnešní době je také málo příležitostí, dělat to, co nás opravdu baví. Jsem pyšná na to, že mohu pracovat právě pro tuto společnost a ve skvělém  pracovním týmu! Tímto bych ráda chtěla poděkovat panu Matrasovi, že mi dal  tu šanci a příležitost.“

Její kvality se potvrdily jak v roce 2011, ale také v roce 2012, kdy dosáhla druhého místa v souteži o nejlepšího makléře či lépe makléřku :) Nejlepším makléřem se stala v roce 2013 a druhým nejlepším makléřem v roce 2014.

 

Reference makléře

S vaší spoluprací jsme byli a jsme velice spokojeni. Výborná komunikativnost, informovanost a celkový přístup k obchodnímu případu hodnotíme na výbornou s hvězdičkou Pokud Vaše realitní kancelář má více takových kolegů, tak musí jen vzkvétat. Mnoho úspěchů a zdarů Vám přejeme i u dalších případů
Pavel Hanečka
Dobry den paní Kosova, byli jsme maximálně spokojeni a zejména oceňujeme Váš naprosto profesionální přístup, který zde také není ještě úplně běžný. Manželka má stejný názor.
Dalibor Blažek
Vřele doporučuji práci makléřky Terezy Kosové. S profesionálním přístupem pomohla naší čtyřčlenné rodině vytipovat vhodný byt k pronájmu, takže jsme byli ušetřeni cestování po Brně s dětmi. Její absolutní nadšení pro práci bylo znát i v rychlosti, s jakou jsme měli vyřízeny všechny formality. Velice si ceníme přístupu, zdvořilého jednání, příjemného vystupování, ochoty a kvalitního průběžného informování. Z bydlení jsme nadšení nejen my, ale hlavně naše děti a těší se, až si najdou nové kamarády. Ještě jednou velké poděkování s přáním stále tak spokojených klientů. Dáváme jedničkou s hvězdičkou.
Rodina Tihelkova
Děkuji za profesionální, vstřícné, rychlé a velmi příjemné jednání s realitní pracovnicí Terezou Kosovou při prodeji mého bytu v Kuřimi. Na Vaši kancelář a výše uvedenou slečnu Kosovou se ráda s důvěrou znovu obrátím při prodeji další mé nemovitosti.
Ivana Kočková