RK Matras & Matras na Facebooku
MAKLÉŘ MĚSÍCE
Kdo z nás je nejúspěšnější?
Realitní makléř Tomáš Matras
Tomáš Matras
jednatel a obchodník s nemovitostmi, který se stará o V.I.P. klienty a lux. nemo
ZPRAVODAJ
Aktuality ze světa realit a financí
Co vše se zapisuje do katastru nemovitostí
Co vše se zapisuje do katastru nemovitostíápisem týkajícím se práv do katastru nemovitostí se rozumí zápis věcných práv, práv ujednaných jako věcná, nájmu ...
Na hypotéku dosáhne více zájemců. ČNB zrušila další omezení
Na hypotéku dosáhne více zájemců. ČNB zrušila další omezeníeská národní banka (ČNB) na svém včerejším zasedání rozhodla o deaktivaci ukazatele DTI. Parametr DTI (Debt To Income) ...

TEREZA KLIMEŠOVÁ (KOSOVÁ)

certifikovaná realitní makléřka se specializací na pronájem a prodej bytů a RD

telefon: +420 777 119 875
e-mail: tereza.klimesova@rkmatras.cz

 

Vystudovala jazykové gymnázium. Specializuje se na oblast bydlení, zejména na pronájmy a prodeje bytů včetně prodejů a pronájmu developerských projektů.

Práce realitní makléřky i práce s lidmi ji velmi baví. Sama má ke své práci  přístup velmi svědomitý a dále se vzdělává v oboru práva a nemovitostí.

Sama říká: „Tahle práce mě velmi baví a jsem ráda, když mohu pomoci klientům,  kteří to potřebují, vyhledávají naše služby a jsou s nimi spokojeni. V dnešní době je také málo příležitostí, dělat to, co nás opravdu baví. Jsem pyšná na to, že mohu pracovat právě pro tuto společnost a ve skvělém  pracovním týmu! Tímto bych ráda chtěla poděkovat panu Matrasovi, že mi dal  tu šanci a příležitost.“

Její kvality se potvrdily jak v roce 2011, ale také v roce 2012, kdy dosáhla druhého místa v souteži o nejlepšího makléře či lépe makléřku :) Nejlepším makléřem se stala v roce 2013 a druhým nejlepším makléřem v roce 2014.

 

Reference: 

Ráda bych touto cestou poděkovala realitní makléřce paní Klimešové za spolupráci při koupi bytu. Veškeré potřebné náležitosti spojené s převodem vlastnictví zařídila za mne. Její pozitivní přístup pomohl při složitostech vyplynutých během koupě.

Jako realitní makléřku ji mohu doporučit.

Zdeňka Vilčinská

---

Jsme moc rádi, že jsme využili Vašich služeb i realitní kanceláře. Už výběr bytu (velikost, lokalita,…) paní Klimešovou nás oba nadchnul. Služby RK byly k nezaplacení, protože netuším, zda bychom byli schopni pohlídat všechno tak, jak to udělala paní Klimešová, všechny doklady, podklady, podpisy,….

Moc díky, za nás určitě budeme RK Matras & Matras doporučovat (nikdy bychom si netroufli kupovat byt jen tak sami). Dále spolupráce s paní Klimešovou byla opravdu 100%. Vždy pomohla, poradila a vyřešila, co jen trochu šlo.

Mgr. Denisa KITTNEROVÁ

---

S realitní kanceláří Matras & Matras jsem začal spolupracovat v roce 2010, jmenovitě s paní Terezou Kosovou. Musím podotknout, že za celou dobu naší spolupráce jsem se vždy dočkal maximální vstřícnosti a naprosté profesionality. Ať už se jednalo o prodej či pronájem nemovitosti, byla ze strany RK vždy plná podpora a díky její participaci na jednotlivých případech se podařilo ušetřit spoustu času i prostředků. Služby, které tato RK nabízí, hodnotím velice pozitivně a mohu je pouze doporučit.

LH

---

Dobrý den,

ráda bych Vaší realitní kanceláři jmenovitě slečně T.Kosové poděkovala za předvedený výkon a profesionální přístup při pronájmu našich obchodních prostor na Minské 65.To co se nám nepodařilo za 3 měsíce slečna Kosová zvládla za pouhých 14 dní a vždy s úsměvem. Vysvětlila nám každou změnu tykající se smlouvy a všechno dotáhla do zdárného konce ke spokojenosti všech zainteresovaných stran.Přejeme slečně Kosové mnoho pracovních úspěchů.S takovou profesionálkou se Vaše realitní kancelář nemusí o svoji budoucnost a dobrou pověst obávat.

S pozdravem Iva Stańková

---

S celým průběhem koupě jsem byla naprosto spokojena, bylo mi vše srozumitelně a přehledně vysvětleno, a téměř všechny nezbytné záležitosti byly vyřízeny za mne. Rovněž oceňuji ochotu, vstřícnost a zcela bezproblémovou komunikaci, a to i ze strany paní majitelky. Spolupráci s Vámi mohu rozhodně komukoli doporučit :).

Hezký den, Irena Macků

---

Děkuji za profesionální, vstřícné, rychlé a velmi příjemné jednání s realitní pracovnicí Terezou Kosovou při prodeji mého bytu v Kuřimi. Na Vaši kancelář a výše uvedenou slečnu Kosovou se ráda s důvěrou znovu obrátím při prodeji další mé nemovitosti. 

Vaše klientka Ivana Kočková

---

Vřele doporučuji práci makléřky Terezy Kosové. S profesionálním přístupem pomohla naší čtyřčlenné rodině vytipovat vhodný byt k pronájmu, takže jsme byli ušetřeni cestování po Brně s dětmi. Její absolutní nadšení pro práci bylo znát i v rychlosti, s jakou jsme měli vyřízeny všechny formality. Velice si ceníme přístupu, zdvořilého jednání, příjemného vystupování, ochoty a kvalitního průběžného informování. Z bydlení jsme nadšení nejen my, ale hlavně naše děti a těší se, až si najdou nové kamarády. Ještě jednou velké poděkování s přáním stále tak spokojených klientů. Dáváme jedničkou s hvězdičkou.

Rodina Tihelkova

---

Cením si rychlého, profesionálního a velmi ochotného jednání. S realitní kanceláří Matras & Matras jsem byl bez výhrad spokojen a mohu ji doporučit.

S přáním hezkého dne, Ondřej Zábojník

---

Chtěl bych Vám poděkovat za ochotu a trpělivost, bylo mi radostí s Vámi spolupracovat, věřte mi, že nikdo z dalších realitních makléřů nebyl tak vstřícný, jako právě Vy. 

S pozdravem Tomáš Bžatek

---

S vaší spoluprací jsme byli a jsme velice spokojeni. Výborná komunikativnost, informovanost a celkový přístup k obchodnímu případu hodnotíme na výbornou s hvězdičkou Pokud Vaše realitní kancelář má více takových kolegů, tak musí jen vzkvétat. Mnoho úspěchů a zdarů Vám přejeme i u dalších případů.

S pozdravem Pavel Hanečka 

---

Dobry den pani Kosova, byli jsme maximalne spokojeni a zejmena ocenujeme Vas naprosto profesionalnim pristup, ktery zde take neni jeste uplne bezny. Manzelka ma stejny nazor.

S pozdravem, Dalibor Blazek

---

Překvapilo mě, že se snažíte pomoct. Setkala jsem se během "hledání" s realitkami, kterým bylo zatěžko oznámit, že byt již není k dispozici, když jsem čekala před smluvenou nemovitostí nebo že po "plácnutí si rukou" byla nabídka dána někomu jinému apod. No asi je každý jiný. Vidím, že pracujete profesionálně. Třeba někdy v budoucnu budu opět něco hledat. V tom případě se na Vás jistě obrátím. Cením si Vašeho zájmu. Děkuji Vám. 

S pozdravem Lída Vlachová