Cena: 2 490 000 Kč
Váš makléř:
Mgr. Michal Heger
T: +420 732 901 054
Nabízíme příležitost pro investory, ale nejen pro ně. Byt může sloužit, stejně jako současným vlastníkům, jako startovací byt. Byt se nachází v bytovém domě se 4 bytovými jednotkami, v 2. NP, kam se vchází po prostorném a světlém schodišti. Dům je částečně podsklepený a za domem na zahradě jsou dřevníky pro skladování třeba zahradního nábytku, který si může majitel umístit na léto, na městský pozemek za domem.
Dispozice bytu: za vstupními dveřmi se nachází předsíňka na odložení venkovního oblečení a obuvi. Následuje vstup do kuchyně s jídelním prostorem, kde je umístěn jídelní stůl. Z kuchyně vedou dva výstupy. První vede do obývacího pokoje, který je průchozí do pokoje za ním. Druhý výstup vede do prostorné koupelny s rohovou vanou, umyvadlem a plynovým kotlem na ohřev teplé vody a vytápění bytu. Kondenzační kotel zn. Baxi je rok starý, tudíž plně funkční. V prostorném a slunném obývacím pokoji je šikovně umístěna postel na vyvýšené podestě (stropy 2,8 m vysoké).
K bytu náleží i půdní prostor, respektive jeho část. Doporučuji prohlídku. Byt by byl volný po domluvě s majiteli.
Moravská Třebová je město s plnou občanskou vybaveností. Byt díky své poloze tak umožňuje plné kulturní i sportovní vyžití. Kupní cena je včetně kuchyňské linky, koupelnového nábytku, patra na spaní a vestavné skříně v obýváku, další vybavení je možné ponechat dle dohody s majiteli.

ZÁKLADNÍ ÚDAJE O NEMOVITOSTI

Kraj:Pardubický kraj
Okres:Svitavy
Obec:Moravská Třebová
Část obce: Předměstí
Č. zakázky:N08718
Typ nemovitosti:Byt
Typ zakázky:Prodej
Vlastnictví:Osobní
Stav zakázky:Aktivní

PODROBNÉ INFORMACE O NEMOVITOSTI

Užitná plocha: 56
Podlaží:2
Energetická náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná
Stav:Dobrý
Konstrukce:Cihlová
Výtah:ne
Kabel TV:ne
Zařízeno:Částečně