Cena: 1 600 000 Kč
Váš makléř:
Mgr. Michal Heger
T: +420 732 901 054
Exklusivně nabízíme prodej zachovalého bytu v revitalizovaném domě na sídlišti Západní v Moravské Třebové. Byt o dispozici 1+1 se nachází v 2. nadzemním podlaží a jedná se o prostřední byt, tedy byt, který je ze všech stran obklopen jinými bytovými jednotkami a tudíž je zde velký předpoklad, že náklady na vytápění bytu budou velmi nízké.
Dispozice: za vstupními dveřmi se nachází předsíň (2,2 m2), kde je vstup do koupelny s WC ( 3,8 m2) a plynovým ohřívačem TUV. na opačné straně předsíně se nachází šatna nebo taky komora o velikosti 1,8 m2. Naproti vstupním dveřím je vstup do obytné místnosti (21,12 m2), která je světlá, prostorná a opatřena kvalitními parketami bez výrazné známky opotřebení. Vedle této místnosti se nachází místnost s kuchyní a původní kuchyňskou linkou o velikosti 4,88 m2. Tato místnost je opatřena i menším jídelním stolem. Z obytné pokoje vede vstup na lodžii (3 m2). K bytu náleží i sklepní kóje (3 m2). Byt není obýván, tudíž je ihned k dispozici.
Moravská Třebová je město s plnou občanskou vybaveností a s nedostatkem tzv. startovacích bytů k pronájmu, proto je toto i dobrá příležitost k investování do nemovitosti.

ZÁKLADNÍ ÚDAJE O NEMOVITOSTI

Kraj:Pardubický kraj
Okres:Svitavy
Obec:Moravská Třebová
Část obce: Předměstí
Č. zakázky:N08709
Typ nemovitosti:Byt
Typ zakázky:Prodej
Vlastnictví:Osobní
Stav zakázky:Aktivní

PODROBNÉ INFORMACE O NEMOVITOSTI

Podlahová plocha: 37 m2
Užitná plocha: 34
Lodžie:ano
Podlaží:2
Celkem podlaží: 4
Energetická náročnost budovy: D - Méně úsporná
Stav:Velmi dobrý
Konstrukce:Cihlová
Výtah:ne
Kabel TV:ne
Zařízeno:Ne