Cena: 4 140 000 Kč
Váš makléř:
Mgr. Michal Heger
T: +420 732 901 054
Exklusivně nabízíme na prodej rodinný dům v obci Dětřichov, která se nachází mezi městy Svitavy, Moravská Třebová a Lanškroun. Klidný ráz krajiny vás přenese na pohádkově klidné místo, do chaloupky s dvorkem, posezením a velkým pozemkem u domu. Interiér domu prošel před 7 lety rekonstrukcí a v současné době poskytuje zázemí v obytné části o dispozici 2+1, velkou garáží a možností přístavby dalších pokojů v podkroví.
Do obytné části se vchází po schodišti, kde za vstupními dveřmi je zádveří a následuje chodba obdélníkového tvaru, kde vpravo se nachází kuchyně s jídelním prostorem, krbem a vstupem do koupelny s WC, kde se nachází i elektrický bojler na ohřev TUV. Vlevo na chodbě je vstup do obývacího pokoje, který je průchozím do ložnice. Naproti zádveří se nachází vstup do kotelny se zánovním centrálním kotlem na TP, kde je zároveň vstup i do menšího, suchého sklípku, který může sloužit jako vinný sklípek. Kotelna je průchozí na dvůr, kde je vlevo kryté posezení a za ním vstup na zahradu, kde se nachází další posezení a gril. Vpravo je vstup do garáže a také dílna a zároveň sklad sezónních věcí. Prostorná garáž s vysokými vraty a vysokým stropem může poskytnout zázemí pro kutily i opraváře aut. Před garáží je vjezd i do zastřešeného venkovního parkování pro auta.
Pozemky za domem jsou v mírně svažitém terénu, za nimi se v dáli pase daňčí a dokreslují celé kouzelné prostředí. Ostatně plocha o výměře přes 5000 m2 skýtá možnost chovu hospodářských či lesních zvířat taktéž.
Dům je k dispozici po dohodě s majiteli. Dětřichov je obec s částečnou občanskou vybaveností.

ZÁKLADNÍ ÚDAJE O NEMOVITOSTI

Kraj:Pardubický kraj
Okres:Svitavy
Obec:Dětřichov
Část obce: Dětřichov
Č. zakázky:N08679
Typ nemovitosti:Rodinný dům, vila
Typ zakázky:Prodej
Vlastnictví:
Stav zakázky:Aktivní

PODROBNÉ INFORMACE O NEMOVITOSTI

Umístění v obci: Klidná část obce
Zastavěná plocha: 324 m2
Užitná plocha: 120 m2
Pozemek: 5204 m2
Energetická náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná
Stav:Velmi dobrý
Konstrukce:Smíšená
Kanalizace: Septik
Sklep: ano
Elektřina: 230V
Vytápění: Lokální tuhá paliva, Ústřední tuhá paliva
Voda: Dálkový vodovod