Cena: dohodou
za měsíc + 3500 Kč + DPH (energie a služby)
Váš makléř:
Ing. Tomáš Matras
T: +420 777 119 898
Nabízíme Vám skvělou příležitost k pronájmu moderních a prostorných obchodních prostor v centru Brna na Josefské ulici. Tato cihlová budova ve velmi dobrém stavu nabízí plochu 44 m2, kterou lze využít k podnikání nebo kancelářským účelům. Světlé a klimatizované prostory poskytnou příjemné prostředí pro Vaše podnikání. Díky výborné dostupnosti a dobře vybavenému okolí budete mít veškeré potřebné služby a veřejnou dopravu na dosah ruky. Tato nabídka je skvělou investicí do Vašeho podnikání ve strategické lokalitě.
Prostor se skládá ze dvou propojených jednotek o velikosti 25,5 m2 a 19,3 m2. Jednotky lze rozdělit nebo užívat jako celek. Každá jednotka má vlastní vstup a samostatné WC ve vedlejším vstupu mimo plochu jednotky. V jednotkách je zavedená elektřina a jsou osazeny umyvadlem. Vytápění je řešeno elektrickými přímotopy s vlastním měřením. Výhodou jednotek jsou jejich vysoké stropy s možností vytvoření podhledu, například pro skladování zboží. Jednotky jsou vybaveny tmavou dlažbou a prosklenými výlohami, které zabírají celou šířku jednotky.
Po další dohodě je možné využít prostor pasáže pro nabídku zboží, včetně poutačů na fasádě obchodního domu. Tento prostor je ideální pro obchod nebo služby, případně jako kontaktní kancelář. Možnost pronájmu i jednotlivě. Cena dohodou. Kauce činí jeden měsíční nájem.

ZÁKLADNÍ ÚDAJE O NEMOVITOSTI

Kraj:Jihomoravský kraj
Okres:Brno-město
Obec:Brno
Č. zakázky:N08713
Typ nemovitosti:Komerční nemovitost
Typ zakázky:Pronájem
Vlastnictví:
Stav zakázky:Aktivní

PODROBNÉ INFORMACE O NEMOVITOSTI

Stav:Velmi dobrý
Konstrukce:Cihlová
Podlaží: 1
Energetická náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná
Telefon: ne
Kanalizace: Veřejná kanalizace
Elektřina: 120V, 230V, 400V