Cena: 3 190 000 Kč
Váš makléř:
Mgr. Michal Heger
T: +420 732 901 054
Nemovitosti se nachází poblíž středu města, v dobré lokalitě, s pěší dostupností do centra města, k nákupním domům, kulturního a sportovního centra, autobusového nebo vlakového nádraží. Oceňovaná stavba je postavena jako řadový rodinný dům, k němuž je přístup po asfaltové silnici.
Dispozice domu 2+KK: za vstupními dveřmi, které je nad úrovní okolního terénu, se nachází dvě oddělené chodby, které protínají celou nemovitost až k zadnímu traktu za domem. V chodbě č. 1 se nachází šachta na vodoměr, na konci této chodby č. 1 se vpravo nachází vstup do kuchyně, která je spojená s obývacím pokojem s francouzskými dveřmi na dvůr za domem. Vpravo se nachází vstup do ložnice. Kuchyňská linka je v dobrém stavu, bez zabudovaných spotřebičů a je rozdělena na dvě části naproti sobě. Za chodbou č. 1 je druhý kratší chodba, kde se nachází vstup do podkroví, které není obyvatelné. Na konci chodby je menší předsíň se vstupy do koupelny a do zahrady za domem (na dvůr). V koupelně se nachází vana a umyvadlo a je společná s WC (není odděleno). Za koupelnou s WC je vstup do technické místnosti, kde se nachází plynový kotel zn. Ariston a zásobník na teplou vodu. Na zahradě se nachází menší dřevěná kůlna, která nemá vliv na celkovou hodnotu oceňované nemovitosti.
Před 8 lety došlo k rozsáhlé rekonstrukci, dům je tudíž vhodný k okamžitému nastěhování a to jak pro osoby starší, tak pro mladé začínají páry. Moravská Třebová je město s plnou občanskou vybaveností.

ZÁKLADNÍ ÚDAJE O NEMOVITOSTI

Kraj:Pardubický kraj
Okres:Svitavy
Obec:Moravská Třebová
Část obce: Předměstí
Č. zakázky:N08715
Typ nemovitosti:Rodinný dům, vila
Typ zakázky:Prodej
Vlastnictví:
Stav zakázky:Aktivní

PODROBNÉ INFORMACE O NEMOVITOSTI

Umístění v obci: Centrum obce
Zastavěná plocha: 140 m2
Užitná plocha: 70 m2
Pozemek: 208 m2
Energetická náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná
Stav:Dobrý
Konstrukce:Smíšená
Kanalizace: Veřejná kanalizace
Sklep: ne
Elektřina: 230V
Plyn: Plynovod
Vytápění: Ústřední plynové
Voda: Dálkový vodovod